This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it
Aprašymas
Finansai ir investicijos. III atnaujintas leidimas

Finansai ir investicijos. III atnaujintas leidimas

Gitanas Kancerevyčius
Pavadinimas : Finansai ir investicijos
Autoriai : Gitanas Kancerevyčius
Paantraštė: III atnaujintas leidimas
Tema : Verslas ir ekonomika
Išleidimo data : 2009-02-05
Puslapių skaičius : 904 psl.
ISBN : 978-9955-707-64-6
EAN13 : 9789955707646
Leidimo nr. : 1
Iliustracijos : Nespalvotos
Klaidų atitaisymas :
Kaina Lt : 189.66 Lt
Kaina € : 54,93
Aprašymas

Ši knyga praverstų daugelio įmonių vadovams ir finansininkams sprendžiant būtinus finansų valdymo klausimus: taikant efektyviausią finansavimo būdą, mažinant valiutos kurso nuostolius, įgyvendinant investicinius projektus, norint geriau suvokti savo įmonės finansinę būklę, investuojant laisvas lėšas, naudojant finansinius instrumentus. Leidinys taip pat skirtas ir studentams – visiems, ieškantiems informacijos vienoje vietoje.

Supratęs ir įvertinęs šiuolaikinės Lietuvos ekonomikos pokyčius, autorius susieja atskirus finansų ir investicijų sričių klausimus į visumą. Joje apibendrinta dešimt metų kaupta informacija, stebėjimai, faktai, komentarai ir straipsniai, pateikta daug interneto nuorodų. Naujasis leidimas – patikslintas, pakoreguotas, jame atnaujinta nemažai aktualios informacijos. Autorius rašo trumpai, paprastai, aiškiai, kad suprastų ir nespecialistai.

Knygą sudaro trys dalys. Pirmoje dalyje pateiktos finansų rinkų bendros koncepcijos – aprašoma finansų sistema, aiškinama, kas yra rizika, palūkanos. Antroje – nagrinėjama įmonės finansai, biudžetas, ilgalaikių investicijų planavimas ir pan. Trečioje dalyje aptariamos investicijos į finansų rinkos instrumentus ir jų valdymas.

Turinys