This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it
Aprašymas
Microsoft Windows Vista

Microsoft Windows Vista

Birutė Leonavičienė
Pavadinimas : Microsoft Windows Vista
Autoriai : Birutė Leonavičienė
Tema : Operacinės sistemos
Išleidimo data : 2007-03-16
Puslapių skaičius : 376 psl.
ISBN : 978-9955-707-15-8
EAN13 : 9789955707158
Leidimo nr. : 1
Iliustracijos : Nespalvotos
Kaina Lt : 4,70 Lt
Kaina € : 1,36
Aprašymas

„Windows Vista“ – tai atnaujinta „Windows“ šeimos operacinė sistema. Ji tenkins įvairių asmeninių kompiuterių naudotojų poreikius – tiek pavienių, naršančių po internetą, tiek verslo organizacijų darbuotojų, dirbančių su daugybe įvairių duomenų, tiek mokslininkų, atliekančių sudėtingiausius skaitmeninio modeliavimo ir analizės darbus.
Palyginti su ankstesnėmis versijomis, ši operacinė sistema yra gerokai stabilesnė, labiau patobulintos saugos priemonės, darbas tinkle, yra įvairialypės terpės elementų, įdiegta papildomų priemonių mobiliajam darbui, taip pat žmonėms su negalia. Iš esmės pakeista vartotojo sąsaja, informacijos pateikimas, jos tvarkymas, supaprastinta paieška.
Knygos skaitytojai sužinos, kaip dirbti „Windows Vista“ operacinės sistemos aplinkoje, kaip paleisti taikomąsias programas ir jomis naudotis, įdiegti naujas, pašalinti nereikalingas, kaip naudotis kompiuterių tinklo galimybėmis, naršyti po internetą, siųsti el. laiškus. Aprašoma, kaip apsaugoti duomenis nuo nepatvirtintos prieigos, juos užšifruoti, saugoti archyve, atkurti prarastus arba sugadintus dokumentus, kaip keisti pagrindinius operacinės sistemos nustatymus, parinkti sistemos nustatymus žmonėms su negalia ir kt.