This is some flash content - you'll need the flash plugin to see it

Apie leidyklą

Leidyklos veikla

---

Knygų leidyba


Mūsų leidykla veikia daugiau nei 13 metų. Specializuojamės kompiuterijos bei verslo knygų leidyboje ir esame kompiuterijos knygų leidimo Lietuvoje lyderiai. Leidžiame ne tik lietuvių, bet ir minėtos srities geriausias užsienio autorių knygas. Daug metų bendradarbiaujame su žymiomis užsienio leidyklomis – “John Willey&Sons International Rights, Inc.“, „Berret – Kocheler Publishers, Inc.“, „McGraw – Hill Companies, Inc.“, „Charles River Media, Inc.“ , „Sybex, Inc.“, „Pearson Education Limited“ ir kitomis. Per metus parengiame ir išleidžiame daugiau nei 25 pavadinimų knygų, kurių bendras tiražas sudaro per 60 tūkst. egzempliorių.
Pagal specialius užsakymus leidžiame ir kitokios tematikos knygas. Jei norite iš bet kokios užsienio kalbos išversti knygą, mes ne tik atliksime visus leidybos darbus, bet ir pasirūpinsime autorinėmis teisėmis. 

Mokomųjų priemonių leidyba


Mūsų leidykla taip pat leidžia mokomąsias priemones įvairių dalykų mokytojams: testų knygeles, mokomuosius plakatus, jų komplektus. Esame parengę daugiau nei 650 plakatų 20-ai mokomųjų dalykų žinioms geriau įsisavinti. 

Spaudos darbai


Leidykloje veikia ir mažų tiražų spaustuvė. Jums sumaketuosime bei išspausdinsime pageidaujamu tiražu vizitines korteles, kvietimus, kalendorius, lankstinukus, reklamines skrajutes, knygeles ir kt. 

Turite puikių idėjų?


Kreipkitės ir mes padėsime jas įgyvendinti – greitai bei kokybiškai suredaguosime, sumaketuosime, skursime dizainą ir išspausdinsime Jūsų leidinį reikiamu tiražu. Kviečiame naudotis mūsų paslaugomis – mes dirbame Jums!